sanujeme.cz
Ochraňte svůj dům
před vlhkostí a plísní
chemickou injektáží.

Hydroizolace a sanace zdiva

Zabýváme se hydroizolací vlhkého zdiva, hydroizolací základů a celkovou koncepcí vlhkého zdiva. Naše metoda je šetrná ke statice objektu, rychlá a stejně spolehlivá jako podřezání domu. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru izolace zdiva Vám poradíme a pomůžeme s odvlhčením domu.

Známe správné postupy sanace, sledujeme nejnovější technologické trendy používáme nejnovější a spolehlivé materiály a navrhujeme dlouhodobě funkční metody sanace a hydroizolace vlhkého zdiva. Nabídneme Vám pouze profesionální a spolehlivé řešení hydroizolace a sanace.


Lokalita - sanujeme.cz

Kde sanace a hydroizolace zdiva provádíme

Po vzájemné dohodě realizujeme zakázky po celé ČR.


Pracné a rizikové podřezávání zdiva je prehistorie.Realizujeme:

  • diagnostika vlhkého zdiva
  • kompletní návrh řešení sanace
  • chemické injektáže zdiva
  • vodoodpudivé nátěry a nástřiky

Vlhké zdivo sebou přináší problémy

Vlhké zdivo se může stát velmi rychle nepříjemným problémem, a to v mnoha ohledech. Neustálým působením vlhkosti dochází k výskytu plísní, postupnému a nevratnému porušení dřevěných konstrukcí a celkové destrukci stavby. U historických budov dochází k degradaci a rozpadu zdiva jeho narušení z hlediska statiky. Vlhké zdi sebou přináší také snížení tepelně izolačních schopností stěn, nebo nevratné chemické změny ve zdivu. Hydroizolace vlhkého zdiva a kompletní sanace zdiva jsou tedy pro bezproblémové a zdravé bydlení důležitá.


Spřátelené weby

Sanace Matýs
Sanax
Solar Solution
Inventer

Posouzení objektu


Po vzájemné dohodě pro Vás provedeme prohlídku objektu, posouzení situace, návrh a zpracování řešení, seznámení s technologií i materiály a cenovou kalkulaci.

Nabídka řešení


Řešení daného problému navrhujeme vždy komplexně. Tedy nejen injektáž samotnou, ale i sanační omítky, hydrofobní nátěry atd. Tak, aby řešení bylo dlouhodobé a účelné.

Předání díla


Po dokončení chemické injektáže vlhkého zdiva Vám vykážeme přesný rozsah prací a spotřeby injektovaného materiálu.


O nás

V oboru sanace a hydroizolace pracujeme již od roku 2006. Zabýváme se chemickou injektáží vlhkého zdiva, průzkumem vlhkého zdiva a konzultací správných postupů sanace vlhkého zdiva. Jsme firmou flexibilní a naším hlavním cílem je dobře odvedená práce, slušné cenové relace a spokojený zákazník. Víme, že sanace vlhkého zdiva je odborná činnost, která vyžaduje zkušené pracovníky a proto každý rok pravidelně školíme naše zaměstnance certifikovanou firmou.

Na práci používáme pouze certifikované materiály, splňující směrnice WTA, k nimž můžeme doložit technické listy. Dodržujeme zákonné normy a směrnice.

Ukázky projektů tlakové a beztlakové injektáže